GÜLDEN AVŞAROĞLU FAN SİTESİ
Gülden Avşaroğlu
Sitemize üye olarak hizmetlerimizden en iyi Şekilde yararlanabilirsiniz.
Üye olurken lütfen kuralları iyi okuyun.
10 saniyede üye olmak için tıklayın..

Join the forum, it's quick and easy

Gülden Avşaroğlu
Sitemize üye olarak hizmetlerimizden en iyi Şekilde yararlanabilirsiniz.
Üye olurken lütfen kuralları iyi okuyun.
10 saniyede üye olmak için tıklayın..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Similar topics

Uğur Yücel'in Keşfiyim Röportajı

Uğur Yücel'in Keşfiyim Röportajı Empty Uğur Yücel'in Keşfiyim Röportajı

Mesaj  Admin Salı Eyl. 15, 2009 2:49 pm

- Kaç yaşınızdasınız? Daha önce neler yaptınız? - 1980 doğumluyum. İlk olarak Enis Fosforoğlu ile Güz Ailesi diye bir dizide oynadım. Üniversitede okurken İkinci Bahar'da Sidikli Arzu'yu oynadım. Ben de Uğur Yücel keşfiyim yani. Sonra Çiçek Taksi, Bekarlar, Çaylak, Yeni Hayat gibi dizilerde oynadım.

- Şu ara neler yapıyorsunuz? - Kış Masalı dizisinin cast'ını yapıyorum. Tiyatro castı yapıyorum, Nedim Saban ve Tiyatro Kare ile çalışıyorum. Yardımcı yönetmenlik de yaptım. Yıllarca drama öğretmenliği yaptım TED ve Çevre kolejlerinde. Hâlâ Pfizer'de tiyatro dersi veriyorum. Menajerlik yapıyorum.

- Cast yapmaya nasıl başladınız? - Boşandıktan sonra başladım. Yeşeren Düşler dizisinde kötü kadını oynuyordum o sıra. Son yıllarda yapışmıştı o roller üstüme, kötü kadın, fahişe... Sonra reklam cast'ı yapmaya başladım. Çok mutlu oldum. Sonra Harika Uygur'un ajansına geçtim. Dizi ve sinema sorumlusu oldum. Ara sıra bazı rolleri ben oynardım. Harika Hanım bana hep 'Komedi bekle Gülden,' derdi. Geçen yıl tiyatro ile çakıştı, yetişemedim, ayrıldım. O ara Kadri'nin Götürdüğü Yere Git filminin cast'ını yaptım, Nurgül (Yeşilçay) ve Cem'le (Özer) birlikte. Sonra üniversiteden bir hocam vesile oldu, Most'a geçtim. Vurgun, Karanlıktakiler, Issız Adam filmlerinin cast'ını yaptım.

Kaynak: http://www.sabah.com.tr/Ekler/Cumartesi/Guncel/2009/09/12/ugur_yucelin_kesfiyim
    Admin
    Admin
    Yöneticiler
    Yöneticiler

Rep Gücü : 59

http://guldenavsaroglu.benimforum.org

- Similar topics