GÜLDEN AVŞAROĞLU FAN SİTESİ
Gülden Avşaroğlu
Sitemize üye olarak hizmetlerimizden en iyi Şekilde yararlanabilirsiniz.
Üye olurken lütfen kuralları iyi okuyun.
10 saniyede üye olmak için tıklayın..

Join the forum, it's quick and easy

Gülden Avşaroğlu
Sitemize üye olarak hizmetlerimizden en iyi Şekilde yararlanabilirsiniz.
Üye olurken lütfen kuralları iyi okuyun.
10 saniyede üye olmak için tıklayın..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

'Ey Aşk Nerdesin''le Komedi Keyfi

'Ey Aşk Nerdesin''le Komedi Keyfi Empty 'Ey Aşk Nerdesin''le Komedi Keyfi

Mesaj  inatçı Cuma Kas. 06, 2009 2:01 pm

'Ey Aşk Nerdesin''le Komedi Keyfi
Otuzlu yaşlarına gelen kadınların yaşadığı ''30 yaş sendromu''ndan yola çıkan bir hikayesi var dizinin. Aynı zamanda, evlilikte korkan ve kaçan erkeklerin hikayeleri.

Başarılı ve karakterlerle neredeyse birebir örtüşen oyuncu seçimleri, keyifli diyaloglar derken oldukça güzel ve izlenilesi bir komedi çıkmış ortaya. İlk hafta ekran başındakileri tam tatmin edememiş olsa da, sonraki iki bölümüyle büyük beğeni topladı dizi.

Kadın İsterse ve Fırtına gibi dizilerden tanıdığımız Burçin Yıldırım, Zeliş rolünde döktürüyor,çok başarılı... Onu izlemek çok keyifli. Tıpkı Hırsız Polis'ten tandığımız Serkan Keskin'i, Aliye ve Sıla'dan tanıdığımız Tayanç Ayaydın'ı, Biz Size Aşık Olduk ve en son Aşk Yakar'dan tanıdığımız Görkem Yeltan'ı, Uçurtmayı Vurmasınlar ve Sıdıka gibi dizilerden tanıdığımız Füsun Demirel'i ve diğer bütün oyuncuları bu dizide izlerken olduğu gibi.

Ama yukarıda adını saymadığım, özellikle üstünde durmak istediğim bir karakter ve ona hayat veren oyuncu var. ''Hande'' karakterini canlandıran Gülden Avşaroğlu. Kendisini bu diziyle tanıdım desem ayıp olmaz umarım. İnternette biraz bakınınca, aslında 1989 yılında Bizimkiler dizisinde oynadığını öğrendim. Bunun dışında İkinci Bahar, Çiçek Taksi, Alacakaranlık gibi birçok dizide rol aldığını da okuyunca şaşırdım ve üzüldüm; neden daha önce izlemedim kendisini diye...

Yukarıda da dediğim gibi, rollerine bu kadar oturan oyuncularıyla ve çoğu dizinin aksine gayet naif ve sade hikayeleriyle, "Ey Aşk Nerdesin" daha uzun süre ekranlarda kalır umarım. Gelen ratingler gayet iyi. Ama şimdilik mi diye korkmuyor da değil dizinin sevenleri. Yaz sezonunun bitmesiyle, geçen yıldan devam eden diziler ekranlara gelmeye başlıyor. Yazın başlayan dizilerin, belli bir izleyici kitlesi olan diziler karşısında ne kadar tutunabileceğini zaman gösterecek.

Unutmadan eklemek istediğim bir şey daha var. Fırtına dizisinde severek izlediğim üçlü bir bölümlüğüne de olsa "Ey Aşk Nerdesin"de buluşuyor önümüzdeki hafta. Murat Yıldırım, Burçin Yıldırım ve Ömür Arpacı. Zaten üç bölümdür keyifle izlediğim dizinin yeni bölümünü daha bir heyecanla beklemem için güzel bir sebebim daha oldu
inatçı
inatçı
Admin

Rep Gücü : 109

http://guldenavsaroglu.benimforum.org/